Rozlosování

 

SÁLOVÝ FOTBAL PROSTĚJOV

zpravodaj 1/2009

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mužstvům 1.ligy okresu Prostějov byla přidělena tato losovací čísla:

 

ARISTON 2 SK Prostějov                     1                      

MECHECHELEN „A“                            2                      

AC ZAVADILKA 2000 „A“                     3                      

SK DUBANY                                        4                      

ŹELSTAV Nezamyslice                       5                      

VYPRAHLO Konice                             6                      

KULCAO-FUNDUS  Prostějov               7

SK  SKALKA „A“                                8

RELAX „B“ Prostějov                          9

HOS VRCHOSLAVICE                         10

SOKOL BEDIHOŠŤ                              11

FC ULTRAS Prostějov                         12

  

 

skupina   2.A                                                              

AC ZAVADILKA 2000 „B“                    1                      

TORPEDO Prostějov                            2                     

MADUDA TEAM                                   3                      

KOHOUTI  Otaslavice                          4                      

CHACHAR TEAM Brodek u PV             5                      

Starostovi muži Drahany                    6                      

FC MENPHIS                                       7                      

SOKOL ZDĚTÍN                                   8                      

LIKÉRKA METELKA M.Prusy „B“        9                     

FC PEPINO Konice                             10                    

 

skupina  2.B

BEXIM PALETTEN                               1

MLOCI                                                2

MECHECHELEN „B“                            3

1.FC BETIS Prostějov                          4

DUKLA Prostějov                                5

BAR OÁZA Plumlov                             6

FC ANDĚL                                           7

FC U BYKA Smržice                            8

FK AGRO Vláčil Čehovice                  9

 

DD sport   Dubany                               10

 

 

skupina   2.C

LIKÉRKA METELKA M. Prusy  „A“      1                      

VZDUCHOLOĎ Prostějov                     2                      

FC WARRIORS ( FC DOMINO )            3                      

KMK KATASTROFA                             4                      

ATLETICO Smržice                             5     

SK SKALKA „B“                                 6

POKOP Domamyslice                         7

FC SHOK                                            8

 GLGANI                                              9

SOKOL OTASLAVICE                          10

 

 

ROZLOSOVÁNÍ   SOUTĚŽE

 

 

úterý 17.11.2009                      8.00-12.00 hodin                      Kostelec n. H.                          2.A liga

8.00                 6-8                   DRAHANY – ZDĚTÍN

8.40                 9-2                   LIKÉRKA “B” – TORPEDO

9.20                 10-8                 FC PEPINO – ZDĚTÍN

10.00                9-6                   LIKÉRKA “B” – DRAHANY

10.40                2-10                 TORPEDO – FC PEPINO

11.20                8-9                   ZDĚTÍN – LIKÉRKA “B”

 

úterý  17.11.2009                     12.00-18.00 hodin                    Kostelec n.H.                          1.liga

12.00                6-9                   VYPRAHLO – RELAX “B”

12.40                1-8                   ARISTON 2 SK – SKALKA “A”

13.20                4-10                 DUBANY – VRCHOSLAVICE

14.00                6-8                   VYPRAHLO – SKALKA “A”

14.40                9-1                   RELAX “B” – ARISTON 2 SK

15.20                12-4                 FC ULTRAS – DUBANY

16.00                10-9                 VRCHOSLAVICE – RELAX “B”

16.40                1-4                   ARISTON 2 SK – DUBANY

17.20                10-12                VRCHOSLAVICE – FC ULTRAS

 

sobota 21.11.2009                    8.00-12.00 hodin                      Prostějov                                 2.C liga

8.00                 4-5                   KMK KATASTROFA – ATLETICO

8.40                 8-3                   FC SHOK – FC WARRIORS

9.20                 10-5                 SOKOL OTASLAVICE – ATLETICO

10.00                8-4                   FC SHOK – KMK KATASTROFA

10.40                3-10                 FC WARRIORS – SOKOL OTASLAVICE

11.20                5-8                   ATLETICO – FC SHOK

 

neděle 22.11.2009                   8.00-18.00 hodin                      Kostelec n.H.                           2. B liga

8.00                 3-6                   MECHECHELEN “B“ – PLUMLOV

8.40                 2-5                   MLOCI – DUKLA

9.20                 1-4                   BEXIM PALETTEN – 1.FC BETIS

10.00                6-2                   PLUMLOV – MLOCI

10.40                4-3                   1.FC BETIS – MECHECHELEN “B”

11.20                5-1                   DUKLA – BEXIM PALETTEN

12.00                2-4                   MLOCI – 1.FC BETIS

12.40                1-6                   BEXIM PALETTEN –  PLUMLOV

13.20                3-5                   MECHECHELEN “B” – DUKLA

14.00                7-10                  FC ANDĚL– DD SPORT

14.40                8-9                   FC U BYKA – ČEHOVICE

15.20                9-7                   ČEHOVICE – FC ANDĚL

16.00                10-8                 DD SPORT – FC U BYKA

16.40                7-8                   FC ANDĚL – FC U BYKA

17.20                9-10                 ČEHOVICE – DD SPORT

sobota  28.11.2009                   8.00-12.00 hodin                      Kostelec n.H.                           2.A liga

8.00                 3-4                   MADUDA TEAM – KOHOUTI

8.40                 5-1                   CHACHAR TEAM – AC ZAVADILKA 2000 “B”

9.20                 7-4                   FC MENPHIS – KOHOUTI

10.00                5-3                   CHACHAR TEAM – MADUDA TEAM

10.40                1-7                   AC ZAVADILKA 2000 “B” – FC MENPHIS

11.20                4-5                   KOHOUTI – CHACHAR TEAM

 

sobota  28.11.2009                   12.00-16.00 hodin                    Kostelec n.H.                           1. liga

12.00                3-5                   AC ZAVADILKA 2000 “A” – ŽELSTAV

12.40                7-2                   KULCAO – MECHECHELEN “A”

13.20                11-5                  BEDIHOŠT – ŽELSTAV

14.00                7-3                   KULCAO – AC ZAVADILKA 2000 “A”

14.40                2-11                 MECHECHELEN “A”– BEDIHOŠT

15.20                5-7                   ŽELSTAV – KULCAO

 

sobota  28.11.2009                   8.00-14.00 hodin                      Prostějov                                 2.C liga

8.00                 2-6                   VZDUCHOLOĎ – SKALKA “B”

8.40                 7-1                   POKOP – LIKÉRKA “A”

9.20                 9-6                   GLGANI – SKALKA “B”

10.00                7-2                   POKOP – VZDUCHOLOĎ

10.40                1-3                   LIKÉRKA “A” – FC WARRIORS

11.20                9-2                   GLGANI – VZDUCHOLOĎ

12.00                4-7                   KMK KATASTROFA – POKOP

12.40                1-9                   LIKÉRKA “A” – GLGANI

13.20                3-4                   FC WARRIORS – KMK KATASTROFA

 

sobota  28.11.2009                   14.00-18.00 hodin                    Prostějov                                 2.B liga

14.00                4-10                 1.FC BETIS – DD SPORT

14.40                6-5                   PLUMLOV – DUKLA

15.20                10-6                 DD SPORT – PLUMLOV

16.00                5-4                   DUKLA – 1.FC BETIS

16.40                4-6                   1.FC BETIS – PLUMLOV

17.20                5-10                 DUKLA – DD SPORT

 

neděle  29.11.2009                  8.00-14.00 hodin                      Kostelec n.H.                           2.B liga

8.00                 2-9                   MLOCI – ČEHOVICE

8.40                 3-8                   MECHECHELEN “B” – FC U BYKA

9.20                 1-7                   BEXIM PALETTEN – FC ANDĚL

10.00                9-3                   ČEHOVICE – MECHECHELEN “B”

10.40                7-2                   FC ANDĚL – MLOCI

11.20                8-1                   FC U BYKA – BEXIM PALETTEN

12.00                3-7                   MECHECHELEN “B” – FC ANDĚL

12.40                1-9                   BEXIM PALETTEN – ČEHOVICE

13.20                2-8                   MLOCI – FC U BYKA

 

neděle 29.11.2009                   14.00-19.00 hodin                    Kostelec n.H.                          veteráni

 

sobota  5.12.2009                    8.00-12.00 hodin                      Prostějov                                 2.A liga

8.00                 4-1                   KOHOUTI – AC ZAVADILKA 2000 “B”

8.40                 10-7                 FC PEPINO – FC MENPHIS

9.20                 9-1                   LIKÉRKA “B” – AC ZAVADILKA 2000 “B”

10.00                10-4                 FC PEPINO – KOHOUTI

10.40                7-9                   FC MENPHIS – LIKÉRKA “B”

11.20                1-10                 AC ZAVADILKA 2000 “B” – FC PEPINO

 

neděle  6.12.2009                    8.00-18.00 hodin                      Prostějov                                1. liga

8.00                 2-5                   MECHECHELEN “A” – ŽELSTAV

8.40                 3-8                   AC ZAVADILKA 2000 “A” – SKALKA “A”

9.20                 5-6                   ŽELSTAV – VYPRAHLO

10.00                9-2                   RELAX “B” – MECHECHELEN “A”

10.40                5-8                   ŽELSTAV – SKALKA “A”

11.20                3-6                   AC ZAVADILKA 2000 “A” – VYPRAHLO

12.00                8-9                   SKALKA “A” – RELAX “B”

12.40                2-3                   MECHECHELEN “A” – AC ZAVADILKA 2000 “A”

13.20                12-1                  FC ULTRAS – ARISTON 2 SK

14.00                7-10                 KULCAO – VRCHOSLAVICE

14.40                11-12                BEDIHOŠT – FC ULTRAS

15.20                4-7                   SK DUBANY – KULCAO

16.00                1-10                 ARISTON 2 SK – VRCHOSLAVICE

16.40

FK Dukla Prostějov © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode