SÁLOVÝ FOTBAL PROSTĚJOV
zpravodaj 1/2009
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mužstvům 1.ligy okresu Prostějov byla přidělena tato losovací čísla:
ARISTON 2 SK Prostějov 1
MECHECHELEN „A“ 2
AC ZAVADILKA 2000 „A“ 3
SK DUBANY 4
ŹELSTAV Nezamyslice 5
VYPRAHLO Konice 6
KULCAO-FUNDUS Prostějov 7
SK SKALKA „A“ 8
RELAX „B“ Prostějov 9
HOS VRCHOSLAVICE 10
SOKOL BEDIHOŠŤ 11
FC ULTRAS Prostějov 12
skupina 2.A
AC ZAVADILKA 2000 „B“ 1
TORPEDO Prostějov 2
MADUDA TEAM 3
KOHOUTI Otaslavice 4
CHACHAR TEAM Brodek u PV 5
Starostovi muži Drahany 6
FC MENPHIS 7
SOKOL ZDĚTÍN 8
LIKÉRKA METELKA M.Prusy „B“ 9
FC PEPINO Konice 10
skupina 2.B
BEXIM PALETTEN 1
MLOCI 2
MECHECHELEN „B“ 3
1.FC BETIS Prostějov 4
DUKLA Prostějov 5
BAR OÁZA Plumlov 6
FC ANDĚL 7
FC U BYKA Smržice 8
FK AGRO Vláčil Čehovice 9
DD sport Dubany 10
skupina 2.C
LIKÉRKA METELKA M. Prusy „A“ 1
VZDUCHOLOĎ Prostějov 2
FC WARRIORS ( FC DOMINO ) 3
KMK KATASTROFA 4
ATLETICO Smržice 5
SK SKALKA „B“ 6
POKOP Domamyslice 7
FC SHOK 8
GLGANI 9
SOKOL OTASLAVICE 10
ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽE
úterý 17.11.2009 8.00-12.00 hodin Kostelec n. H. 2.A liga
8.00 6-8 DRAHANY – ZDĚTÍN
8.40 9-2 LIKÉRKA “B” – TORPEDO
9.20 10-8 FC PEPINO – ZDĚTÍN
10.00 9-6 LIKÉRKA “B” – DRAHANY
10.40 2-10 TORPEDO – FC PEPINO
11.20 8-9 ZDĚTÍN – LIKÉRKA “B”
úterý 17.11.2009 12.00-18.00 hodin Kostelec n.H. 1.liga
12.00 6-9 VYPRAHLO – RELAX “B”
12.40 1-8 ARISTON 2 SK – SKALKA “A”
13.20 4-10 DUBANY – VRCHOSLAVICE
14.00 6-8 VYPRAHLO – SKALKA “A”
14.40 9-1 RELAX “B” – ARISTON 2 SK
15.20 12-4 FC ULTRAS – DUBANY
16.00 10-9 VRCHOSLAVICE – RELAX “B”
16.40 1-4 ARISTON 2 SK – DUBANY
17.20 10-12 VRCHOSLAVICE – FC ULTRAS
sobota 21.11.2009 8.00-12.00 hodin Prostějov 2.C liga
8.00 4-5 KMK KATASTROFA – ATLETICO
8.40 8-3 FC SHOK – FC WARRIORS
9.20 10-5 SOKOL OTASLAVICE – ATLETICO
10.00 8-4 FC SHOK – KMK KATASTROFA
10.40 3-10 FC WARRIORS – SOKOL OTASLAVICE
11.20 5-8 ATLETICO – FC SHOK
neděle 22.11.2009 8.00-18.00 hodin Kostelec n.H. 2. B liga
8.00 3-6 MECHECHELEN “B“ – PLUMLOV
8.40 2-5 MLOCI – DUKLA
9.20 1-4 BEXIM PALETTEN – 1.FC BETIS
10.00 6-2 PLUMLOV – MLOCI
10.40 4-3 1.FC BETIS – MECHECHELEN “B”
11.20 5-1 DUKLA – BEXIM PALETTEN
12.00 2-4 MLOCI – 1.FC BETIS
12.40 1-6 BEXIM PALETTEN – PLUMLOV
13.20 3-5 MECHECHELEN “B” – DUKLA
14.00 7-10 FC ANDĚL– DD SPORT
14.40 8-9 FC U BYKA – ČEHOVICE
15.20 9-7 ČEHOVICE – FC ANDĚL
16.00 10-8 DD SPORT – FC U BYKA
16.40 7-8 FC ANDĚL – FC U BYKA
17.20 9-10 ČEHOVICE – DD SPORT
sobota 28.11.2009 8.00-12.00 hodin Kostelec n.H. 2.A liga
8.00 3-4 MADUDA TEAM – KOHOUTI
8.40 5-1 CHACHAR TEAM – AC ZAVADILKA 2000 “B”
9.20 7-4 FC MENPHIS – KOHOUTI
10.00 5-3 CHACHAR TEAM – MADUDA TEAM
10.40 1-7 AC ZAVADILKA 2000 “B” – FC MENPHIS
11.20 4-5 KOHOUTI – CHACHAR TEAM
sobota 28.11.2009 12.00-16.00 hodin Kostelec n.H. 1. liga
12.00 3-5 AC ZAVADILKA 2000 “A” – ŽELSTAV
12.40 7-2 KULCAO – MECHECHELEN “A”
13.20 11-5 BEDIHOŠT – ŽELSTAV
14.00 7-3 KULCAO – AC ZAVADILKA 2000 “A”
14.40 2-11 MECHECHELEN “A”– BEDIHOŠT
15.20 5-7 ŽELSTAV – KULCAO
sobota 28.11.2009 8.00-14.00 hodin Prostějov 2.C liga
8.00 2-6 VZDUCHOLOĎ – SKALKA “B”
8.40 7-1 POKOP – LIKÉRKA “A”
9.20 9-6 GLGANI – SKALKA “B”
10.00 7-2 POKOP – VZDUCHOLOĎ
10.40 1-3 LIKÉRKA “A” – FC WARRIORS
11.20 9-2 GLGANI – VZDUCHOLOĎ
12.00 4-7 KMK KATASTROFA – POKOP
12.40 1-9 LIKÉRKA “A” – GLGANI
13.20 3-4 FC WARRIORS – KMK KATASTROFA
sobota 28.11.2009 14.00-18.00 hodin Prostějov 2.B liga
14.00 4-10 1.FC BETIS – DD SPORT
14.40 6-5 PLUMLOV – DUKLA
15.20 10-6 DD SPORT – PLUMLOV
16.00 5-4 DUKLA – 1.FC BETIS
16.40 4-6 1.FC BETIS – PLUMLOV
17.20 5-10 DUKLA – DD SPORT
neděle 29.11.2009 8.00-14.00 hodin Kostelec n.H. 2.B liga
8.00 2-9 MLOCI – ČEHOVICE
8.40 3-8 MECHECHELEN “B” – FC U BYKA
9.20 1-7 BEXIM PALETTEN – FC ANDĚL
10.00 9-3 ČEHOVICE – MECHECHELEN “B”
10.40 7-2 FC ANDĚL – MLOCI
11.20 8-1 FC U BYKA – BEXIM PALETTEN
12.00 3-7 MECHECHELEN “B” – FC ANDĚL
12.40 1-9 BEXIM PALETTEN – ČEHOVICE
13.20 2-8 MLOCI – FC U BYKA
neděle 29.11.2009 14.00-19.00 hodin Kostelec n.H. veteráni
sobota 5.12.2009 8.00-12.00 hodin Prostějov 2.A liga
8.00 4-1 KOHOUTI – AC ZAVADILKA 2000 “B”
8.40 10-7 FC PEPINO – FC MENPHIS
9.20 9-1 LIKÉRKA “B” – AC ZAVADILKA 2000 “B”
10.00 10-4 FC PEPINO – KOHOUTI
10.40 7-9 FC MENPHIS – LIKÉRKA “B”
11.20 1-10 AC ZAVADILKA 2000 “B” – FC PEPINO
neděle 6.12.2009 8.00-18.00 hodin Prostějov 1. liga
8.00 2-5 MECHECHELEN “A” – ŽELSTAV
8.40 3-8 AC ZAVADILKA 2000 “A” – SKALKA “A”
9.20 5-6 ŽELSTAV – VYPRAHLO
10.00 9-2 RELAX “B” – MECHECHELEN “A”
10.40 5-8 ŽELSTAV – SKALKA “A”
11.20 3-6 AC ZAVADILKA 2000 “A” – VYPRAHLO
12.00 8-9 SKALKA “A” – RELAX “B”
12.40 2-3 MECHECHELEN “A” – AC ZAVADILKA 2000 “A”
13.20 12-1 FC ULTRAS – ARISTON 2 SK
14.00 7-10 KULCAO – VRCHOSLAVICE
14.40 11-12 BEDIHOŠT – FC ULTRAS
15.20 4-7 SK DUBANY – KULCAO
16.00 1-10 ARISTON 2 SK – VRCHOSLAVICE
16.40